شرکت های خدمات برق ساختمان

حرفه ای ترین خدمات برق ساختمان را از ما بخواهید.

خدمات برق ساختمان

 Electrical Services building(شرکت خدمات برق ساختمان) از سه واحد تشکیل شده است: واحد برق (Electrical)، واحد ولتاژ پایین و واحد ولتاژ بالا.

واحد Electrical سیستم های توزیع برق ولتاژ ثانویه را نگهداری می کند و کارهایی مثل: نصب مدارهای الکتریکی جدید؛ نگهداری و تعمیر تابلوی برق ساختمان، تعمیر سیستم های روشنایی داخلی و بیرونی؛ مشکل زدایی کلی و تعمیر سیستم های توزیع برق را انجام می دهد. واحد های برق و ولتاژ پایین سیستم های دایمی مثل هشدار حریق، ساعت و سیستم های زنگ و هشدار را نصب می کنند. واحد ولتاژ بالا سیستم های توزیع برق ولتاژ بالای وسیع را نصب می کند. این واحد کارهایی همچون تعمیر یا تعویض خطوط توزیع برق و تغییر مسیر توزیع برق به مدارهای پشتیبانی در مواقع اضطراری را انجام می دهد. حرفه ای ترین خدمات برق ساختمان را در سایت آنی برق بیابید.

سیستم توزیع برق

شرکت برق  مسئول نگهداری و عملکرد تمام سیستم های توزیع برق متعلق به Knoxville Campus است. این سیستم ها شامل تمام سیستم های اصلی و ثانویه قرار گرفته در کمپ های اصلی و کشاورزی (Agricultural) و سیستم های ثانویه ی متعلق به املاک اجاره شده در بیرون از محوطه هستند. بنابراین هر نوع قطعی برقی که برای کارهای نوسازی یا تعمیرات در ساختمان های دانشگاه ها لازم باشد و توسط پیمانکاران بیرونی انجام شود باید در واحد Utilities Services (خدمات و سرویس های برق) برنامه ریزی شود. در واقع قطع و برگرداندن برق باید توسط کارمندان بخش Facilities Services (سرویس های تسهیلات) و در صورت لزوم با کمک گروه Knoxville Utilities Board انجام شود. هرگونه خدمات برق ساختمان خود را به ما بسپارید.

پریزهای برق

این شرکت پریزها و سرویس های برق اختصاصی را ارایه می دهد. این سرویس های اختصاصی می تواند شامل یک مدار اختصاصی برای یکسری تجهیزات خاص باشد یا نباشد اما این امکان وجود دارد که مدار برای یک نوع تجهیزات خاص مثل کامپیوترها اختصاص یافته باشد. کلیه خدمات برق ساختمان خود را به ما بسپارید.

الزامات الکتریکی برای ادارات، آزمایشگاه ها یا تجهیزات خاص

خدمات برق ساختمان

تمام مدارهای تک فاز ۱۲۰ ولتی استاندارد محدود به استفاده از جریان ۲۰ آمپری هستند. برای تعیین نوع فاز و ولتاژ لازم برای منطقه ای که قرار است تجهیزاتی در آن نصب شود که نیاز به برقی به غیر از ۱۲۰ ولت تک فاز و ۲۰ آمپر دارند باید با شرکت خدمات برق ساختمان مشورت کرد. همچنین این شرکت کار نصب مجرای عبور سیم برای کابل کشی کامپیوتر و اتصالات شبکه را انجام می دهد.

تغییرات سیم کشی برق در ساختمان ها

هر گونه تغییراتی در سیم کشی برق ساختمان ها باید توسط شرکت خدمات برق ساختمان انجام، تایید یا نظارت شود. این امر شامل نصب سیستم های امنیتی هم می شود. برای این کار می توانید با دفتر سفارش کار تماس بگیرید . همچنین نصب یا تغییرات جدید در سیستم ها و مشکلات کلی مربوط به برق نیز باید به اطلاع شرکت خدمات برق ساختمان برسد.

امنیت

شرکت خدمات برق ساختمان نصب کارتخوان برای ساختمان های کمپ را انجام می دهد. همچنین این واحد دوربین های امنیتی را برای کمپ نصب می کند.

اصول نصب سیستم برق در منازل

سایت آنی برق ارایه دهنده بهترین خدمات برق ساختمان

هر ساختمان یا تاسیسات برقی باید یک سرویس الکتریکی داشته باشد مگر اینکه خودش یک منبع برق داشته باشد یا از طریق فیدر به تاسیسات دیگری که سرویس برق دارد متصل شود.

الزامات و تعریفات مربوطه در ماده ۲۳۰ آیین نامه ملی برق (مختص امریکا) تعریف شده اند. این قانون یک سرویس الکتریکی را بخشی از تاسیسات، از نقطه اتصال برق شرکت برق به اولین دستگاهی که جریان در آن وجود دارد (که معمولا مدارشکن اصلی است) تعریف می کند. (استفاده از فیوز هم مجاز است اما امروزه بیشتر از مدارشکن استفاده می شود.) حرفه ای ترین خدمات برق ساختمان را در سایت آنی برق بیابید.

خدمات برق ساختمان

نقطه اتصال توسط شرکت برق تعریف می شود. برای سرویس های برق هوایی (aerial electrical services) این نقطه چند اینچ بالاتر از ودرهد (weatherhead) است. ودرهد سرپوش ضدآبی است که در بالای مجرای مربوط به سیم برق نصب می شود و باعث می شود سیم هایی که وارد این مجرا شده اند از نفوذ آب باران محافظت شوند. این وسیله شکل کلاهک است و سیم هایی که وارد لوله می شوند با زاویه ای حداقل ۴۵ درجه قرار می گیرند تا شدت جریان حفظ شود. یک واشر پلاستیکی هم محل سیم ها را محکم می کند. به سیم های برقی که به حالت سرازیر وارد ودرهد می شوند یک حالت حلقه مانند داده می شود که باعث می شود آبی که روی سیم قرار می گیرد قبل از رسیدن به ودرهد چکه کند.

یک فرد متخصص برق از طرف مالک، کابلی از نوع Type SE را به ساختمان وصل می کند و آن را به اندازه کافی بالا می کشد تا رساناهای هوایی اتصال زمین کافی را داشته باشند. اگر اینکار میسر نباشد باید یک سرویس masthead نصب شود که نقطه اتصال را بالاتر از ساختمان بکشد.

جهت انجام خدمات برق ساختمان خود به سایت آنی برق مراجعه نمایید.

رساناهای مختلف جداشده و از طریق سوراخ های ودرهد عبور داده می شوند و باید سعی شود سیم کافی برای شکل گیری حلقه جمع شدن آب وجود داشته باشد. برخی از شرکت های برق همه این کارها را انجام می دهند و لازم است که مشتری فقط تدارکات و مواد لازم را مهیا کند. یکی از گزینه ها این است که این قسمت را در مجرای فلزی یا PVC قرار دهید. روش های دیگری نیز برای سیم کشی مجاز هستند. در آیین نامه ملی برق فصل سوم و در مواد قانونی مختلف مربوط به هر نوع هادی، بخش مجزایی تحت عنوان موارد مجاز و موارد غیر مجاز وجود دارد. این بخش ها اطلاعاتی در رابطه با حداکثر فواصل برای نصب سخت افزارها، حداقل شعاع خم شدگی برای انواع کابل ها و غیره را ارایه می کنند.

متخصص برق معمولا محفظه کنتور را روی یک دیوار بیرونی که شرکت خدمات برق ساختمان تایید کرده باشد، نصب می کند. حداکثر ارتفاع نصب کنتور باید پنج فوت باشد تا بتوان به راحتی آن را قرائت کرد.

سرویسی که به صورت زیرزمینی ارایه می شود کاملا متفاوت است. نقطه اتصال آن، پایه های ورودی سوکت کنتور است. به این دلیل است که کابلی که از آنجا به اتصال ثانویه ترانسفورماتور وصل می شود باید یک تکه باشد (مگر اینکه یک ریموت برای قطع کل سیستم وجود داشته باشد). واضح است که شرکت خدمات برق ساختمان نمی تواند متخصصین برق و صاحبخانه ها را ملزم کند که از ستون بالا رفته و ترانسفورماتور را قطع کنند.

برای هر دو نوع سرویس زیرزمینی و هوایی تنظیمات مربوطه از کنتور تا پنل ورودی یکسان است. حرفه ای ترین خدمات برق ساختمان را از ما بخواهید.

خدمات برق ساختمان

موثرترین شیوه، نصب پشت به پشت با یک لوله برق کوتاه است که اجازه می دهد دو جعبه که به هم با مهره قفل شونده بسته شده اند، محکم در جای خود نگه داشته شوند. قطعه لوله برق اگر آهنی باشد، علاوه بر اتصال به زمین نیاز به حفاظ برای ممانعت از خراشیده شدن رنگ محفظه ها توسط مهره های قفل شونده، دارد. معمولا از یک مهره اتصال به زمین قفل شونده استفاده می شود که دارای یک قسمت برای اتصال به رسانای الکترود زمین می باشد.جهت هرگونه خدمات برق ساختمان خود با ما تماس بگیرید..

یکی از ویژگی های مهم کانداکتورهای ورودی سرویس برق این است که بر خلاف بیشتر سیم کشی ها محافظ جریان بیش از حد برای میزان آمپر سیم ها ندارد. به این دلیل است که نیاز به روش های نصب و طراحی مخصوص است. این کانداکتورها می توانند داخل مجرای سیم قرار داشته باشند یا این که کابلی متحدالمرکز باشند (و سیم اتصال به زمین دور آن قرار گرفته) که محافظت بیشتری ایجاد می کند. همچنین این کابل ها باید یک تکه باشند.

جهت هرگونه خدمات برق ساختمان خود به سایت آنی برق مراجعه نمایید.

اجزای مختلف سیستم برق منزل

برخی از کارهای تعمیر و نوسازی منزل ممکن است به سیستم برق خانه مربوط باشند.خدمات برق ساختمان خود را به آنی برق بسپارید. کار کردن با برق می تواند خطرناک باشد و پروژه های بزرگ فقط باید توسط افراد حرفه ای آموزش دیده انجام شوند اما افراد غیرحرفه ای نیز می توانند خیلی از تعمیرات جزئی و کوچک را انجام دهند به شرطی که پروتکل های مربوط به امنیت الکتریکی را رعایت کنند. داشتن اطلاعات اولیه در رابطه با اجزای مختلفی که سیستم سیم کشی خانه را تشکیل می دهند می تواند برای همه صاحبخانه ها مفید باشد.حرفه ای ترین خدمات برق ساختمان را در سایت آنی برق بیابید.

پنل مدارشکن

  • خط برق اصلی از خط تغذیه برق به جعبه مربوط به پنل مدار شکن وارد می شود. پنل مدار شکن معمولا به دو قسمت تقسیم شده است. در یک قسمت مدارشکن اصلی قرار گرفته است که برق را به کل خانه می رساند. قسمت دیگر برق را بین تعدادی مدارشکن تقسیم می کند که هر یک از آنها بار خاصی دارند مثل ۱۵ آمپر یا ۲۰ آمپر. مدارهایی که برق بیشتری مصرف می کنند مثل آنهایی که شامل خشک کن یا اجاق گاز برقی یا سیستم تهویه مطبوع هستند نیاز به مدارشکن هایی دارند که حجم بزرگتری از جریان را که برای برق رسانی به این دستگاه ها لازم است، کنترل کنند. دو بخشی بودن این پنل به صاحبخانه یا تعمیرکار اجازه می دهد که برق کل خانه یا برق یک مدار بخصوص را که نیاز به تعمیر دارد قطع کنند. جهت هرگونه خدمات برق ساختمان خود به سایت آنی برق مراجعه کنید.

سیم برق

  • نوع سیم های برقی که در منازل استفاده می شوند توسط استانداردهای ساخت و ساز ملی و منطقه ای تعیین می شوند. صاحبخانه ها باید قبل از شروع به تعمیر یا اضافه کردن سیم کشی به منزل از این استانداردها مطلع باشند و آن ها را رعایت کنند. در امریکا آیین نامه ملی برق الزام آور کرده است که سیم کشی های برق مورد استفاده در منازل محافظت شده و محصور شده باشد. معمولا سیم برق به نام ROMEX® شناخته شده و بسته به مقاصد مورد استفاده، به شکل های مختلفی عرضه می شود. مدل های ۱۴-۲ ROMEX® برای پریزها و چراغ های الکتریکی استاندارد مناسب هستند. معمولا برای گاراژ یا آشپزخانه ها از ۱۲-۳ ROMEX® یا ۱۲-۲ استفاده می شود زیرا لوازم خانگی برق بیشتری می کشند. مدارهای الکتریکی که برای لوازم خانگی مثل خشک کن یا اجاق گاز برقی استفاده می شوند بسته به آمپر مورد نیاز به ۸-۳ ROMEX® یا ۱۰-۳ احتیاج دارند. حرفه ای ترین خدمات برق ساختمان را در سایت آنی برق بیابید.

پریزها

  • همانطور که همه می دانیم پریز برق ابزاری است که به ساکنین منزل اجازه می دهد وسایلی را که نیاز به مصرف مداوم برق ندارند یا قابل جابجایی هستند مثل لامپ های مختلف، لوازم خانگی کوچک، سشوار و جارو برقی را به برق منزل وصل کنند. منازل قدیمی تر پریزهای قدیمی از نوع Type A دارند که دو اسلات برای دوشاخه دارند. اما خانه هایی که حدودا پس از دهه هفتاد میلادی ساخته شدند پریزهای جدیدتری از نوع Type B دارند که گاهی به آن ها ۳ پینه هم گفته می شوند. این پریزها یک اتصال به زمین در قسمت پایین دارند و دو اسلات قطبی که اسلات لایو در سمت راست و اسلات خنثی در سمت چپ قرار می گیرد. کلیه خدمات برق ساختمان خود را به ما بسپارید.

خدمات برق ساختمان

راهنمای سیم کشی برق منزل

سایت آنی برق ارایه دهنده بهترین خدمات برق ساختمان

انجام سیم کشی برق منزل توسط خود شما می تواند منجر به صرفه جویی در هزینه ها شود اما بنیاد بین المللی ایمنی برق توصیه می کند که هیچ وقت پروژه های برقی را که بالاتر از سطح مهارت شماست انجام ندهید زیرا نداشتن مهارت های کافی و اشتباه در سیم کشی می تواند منجر به خطرات برق گرفتگی و آتش سوزی شود.خدمات برق ساختمان خود را به ما بسپارید.

پریزها

  • پریزها را هیچ وقت در فاصله ای بیش از ۱۲ فوت (حدودا ۳ونیم متر) دیوار و در فاصله ۶ فوتی از جاهایی مثل درها و شومینه ها نصب نکنید. کلیدهای برق را در فاصله ۴۶ (تقریبا ۱۱۶ سانتی متر) تا ۴۷ اینچی از کف و پریزها را با فاصله ۱۲ تا ۱۶ (حدودا ۴۰ سانتی متر) اینچ از کف نصب کنید.

مدارها

  • وسایلی مثل ماشین ظرفشویی، کمپرس زباله، دفع کننده زباله و هود باید در یک مدار جداگانه قرار گرفته باشند. پریزهای برق باید توسط مدارشکن خطای قوس (arc-fault نوعی مدارشکن مخصوص) که در کنتور قرار می گیرد محافظت شوند.

سیم برق

  • سیم را از سوراخ های حفر شده در داربست چوبی رد کنید (برای منازلی با داربست چوبی). سوراخ هایی را در مرکز این چوب ها با فاصله ۱ تا ¼ اینچی از لبه چوب حفر کنید. اگر این کار ممکن نیست، یک صفحه محافظ ۱/۱۶ اینچی فلزی برای محفاظت سیم ها از میخ و پیچ نصب کنید. در فاصله ۴ اینچی از هر پریز و پس از آن هر ۴۸ اینچی یکبار سیم ها را محکم کنید. حرفه ای ترین خدمات برق ساختمان را در سایت آنی برق بیابید.

هشدار

  • پیش از شروع هر کار الکترونیکی مدار مربوطه را قطع کنید. پیش از لمس هر یک از سیم ها آن ها را تست کنید تا اطمینان حاصل کنید که جریان برق در آن ها وجود ندارد.

جهت هرگونه خدمات برق ساختمان خود با ما تماس بگیرید..